home / o firmie / pomagamy
  Pomagamy
nasze serwisy
partnerzy
współpraca partnerska
zapytanie ofertowe
pomagamy
jesteśmy legalni
   
  Oprócz Internetu mamy jeszcze inną pasję… lubimy pomagać

Centrum Technologii Internetowych chętnie włącza się w przedsięwzięcia, w których liczy się dobro innych, szczególnie tych najbardziej potrzebujących. Patronując różnym akcjom charytatywnym, wykorzystujemy całą naszą wiedzę i umiejętności tak, by apel o pomoc usłyszał cały świat.

Do tej pory, dzięki naszemu wsparciu w postaci serwisu internetowego, kilka przedsięwzięć dobroczynnych zakończyło się sukcesem. Mamy nadzieję, że to nie koniec, ponieważ… lubimy pomagać :)


13 finał Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy

www.wosp.ctinet.pl

Po raz trzeci wspieramy akcję Jurka Owsiaka w Zielonej Górze. Zabezpieczamy kontakt ze światem i stronę WWW Zielonego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy nadzieję, że również dzięki nam i tym razem akcja spotka się z gorącym przyjęciem zielonogórzan. Bądźcie z nami - zapraszamy do serwisu!

13 finał WOŚP w Zielonej Górze
12 finał WOŚP w Zielonej Górze
11 finał WOŚP w Zielonej Górze
   
   
   
Polska Strona Głodu - akcja Pajacyk

www.pajacyk.pl

Firma CTI zawiązała koalicję z Polską Akcją Humanitarną w walce z głodem w polskich szkołach. W ramach akcji "Pajacyk" CTI od każdej nowo zawartej umowy o świadczenie usług internetowych ufunduje obiad dla potrzebujących dzieci.

   
   
   
Trzeba Pomóc Chorym Dzieciom

www.trzebapomoc.pl

W akcji, która trwała od 6 do 11 czerwca 2003 r., dzięki hojności Lubuszan udało się zebrać 12 749,02 zł. Za te pieniądze mali pacjenci Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze wracają teraz do zdrowia w odnowionym, kolorowym i przytulniejszym szpitalu. Patronat nad akcją objęła fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".


   
   
   

Poprzez świadczenie nieodpłatnych usług internetowych patronujemy i na bieżąco wspieramy działalność następujących podmiotów: