home / pozostałe usługi
  Pozostałe usługi
pozycjonowanie stron
kreacje reklamowe
identyfikacja wizualna
płatności przez Internet
e-commerce
aplikacje internetowe
CMS
aktualizacja serwisów
wersje obcojęzyczne
redagowanie tekstów
analiza ruchu internetowego
   
 

Jeśli oczekujesz, że Sieć pomoże Tobie w realizacji strategii biznesowej, zbuduje zaufanie klientów i usprawni komunikację z otoczeniem, nie zawiedziesz się. Internet to potężne narzędzie, które właściwie wykorzystane może zapewnić Twojej firmie przewagę konkurencyjną na rynku.

CTI zapewnia pomoc i fachowe wsparcie w korzystaniu z możliwości, jakie daje Internet. Dzięki nim z sukcesem poprowadzisz własny internetowy biznes. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania, które zapewnią właściwe postrzeganie firmy czy produktu na rynku oraz wpłyną na zainteresowanie Twoją ofertą (pozycjonowanie stron, kreacje reklamowe, identyfikacja wizualna). Proponujemy również aplikacje internetowe, które podniosą atrakcyjność strony, umożliwiające wygodną i samodzielną aktualizację serwisu (CMS), a także prowadzenie sprzedaży za pośrednictwem Internetu (sklepy, giełdy, aukcje).

Razem z nami zarobisz prawdziwe pieniądze w wirtualnym świecie - na życzenie naszych Klientów wdrażamy płatności za usługi i produkty w Internecie za pośrednictwem kart kredytowych oraz wiadomości tekstowych SMS.

Internet to komunikacja bez granic, skorzystaj więc z możliwości wprowadzenia dodatkowych wersji obcojęzycznych własnego serwisu. Dzięki temu twoja oferta znajdzie odbiorców na całym świecie. Natomiast wdrażając usługę analizy ruchu internetowego, dowiesz się kto, skąd i kiedy był gościem na Twojej stronie, jakich informacji szukał i które działy serwisu wzbudziły jego zainteresowanie.

Na bieżąco obserwujemy światowe trendy i kierunki, w których rozwija się Internet. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że o krok wyprzedzasz innych.