home / pozostałe usługi / płatności przez internet
  Płatności przez Internet
pozycjonowanie stron
kreacje reklamowe
identyfikacja wizualna
płatności przez Internet
e-commerce
aplikacje internetowe
CMS
aktualizacja serwisów
wersje obcojęzyczne
redagowanie tekstów
analiza ruchu internetowego
   
  Wartość transakcji dokonywanych za pośrednictwem Internetu systematycznie rośnie. Zakupy w sieci wymagają zapewnienia bezpieczeństwa transakcji zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Handel elektroniczny wymaga jednak zapewnienia odpowiednich, bezpiecznych narzędzi umożliwiających dokonywanie płatności przez Internet.


Autoryzacja kart płatniczych

eCardCTI
współpracuje z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym kart płatniczych eCard specjalizującym się w autoryzacji płatności on-line. Dzięki temu oferujemy Państwu pełną obsługę w tym zakresie.

Autoryzacja kart płatniczych przez Internet umożliwia akceptację płatności realizowanych z użyciem kart płatniczych w sklepach internetowych. Usługa pozwala prowadzić handel szybki, wygodny i bezpieczny - szyfrowane połączenia internetowe SSL gwarantują 100% bezpieczeństwa transakcji.

Rozwiązanie oferowane przez centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe eCard oraz Centrum Technologii Internetowych CTI obejmuje obsługę transakcji dokonywanych kartą płatniczą przez stronę www. Kupujący po wejściu na stronę internetową może wybrać interesujący go produkt lub usługę, deklarując chęć zapłaty kartą.

Jest on wtedy przekierowywany na serwer eCard gdzie na specjalnym formularzu zabezpieczonym certyfikatem SSL 128 bit podaje dane swojej karty (numer, data ważności, kod cvv2 lub cvc2).

Autoryzacja odbywa się w ciągu około 7 sekund a klient jest informowany o jej wyniku stosownym komunikatem. Równocześnie informacja o statusie autoryzacji jest przekazywana do systemu sprzedawcy.

Płatność poprzez SMS

Krótkie wiadomości tekstowe (SMS) to wygodny sposób dokonywania płatności za usługi świadczone poprzez stronę internetową (np. dostęp do płatnych treści).

Każdej usłudze świadczonej przez firmę Klienta zostaje nadany konkretny numer (identyfikator), a usługa ta jest przypisana do konkretnego numeru Premium SMS (czyli numeru, na który wysłanie SMS kosztuje więcej niż wysłanie zwykłego SMSa).

Osoby zainteresowane Państwa usługami będą wysyłać SMS na specjalny numer o treści 'MP numer_usługi'. Za każdy taki SMS otrzymają Państwo prowizję - zapłatę za swoje usługi. Użytkownik, który SMS wysłał - otrzyma SMS-em na telefon komórkowy kod (8 lub 16 znakowy), który będzie uprawniał do skorzystania z usługi.