home / praca
  Praca w CTI

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- Programista PHP Developer (2 stanowiska)
- Grafik / Webmaster (projektant stron internetowych)

Programista PHP Developer (2 stanowiska)

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należy czynne uczestniczenie w procesie kodowania zgodnie z zadaniami projektowymi rozwoju systemów informatycznych, realizowanie zadań wynikających z bieżącej obsługi aplikacji, wsparcie użytkowników aplikacji, testowanie przygotowanych rozwiązań oraz tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej. Poszukujemy specjalisty zorientowanego na rozwój i lubiącego podejmować wyzwania.

Wymagania:
- Wykształcenie informatyczne (najlepiej wyższe)
- Bardzo dobra znajomość PHP5 (programowanie obiektowe)
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
- Dobra znajomość JavaScript (jQuery)
- Dobra znajomość XML, CSV i innych formatów
- Dobra znajomość XHTML, CSS i standardów W3C
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
- Pomysłowość i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki pracy
- Pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Zielonej Górze (praca zdalna nie jest brana pod uwagę)
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Inspirującą, przyjazną atmosferę pracy
- Możliwość dołączenia do zespołu specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
- Udział w realizacji ciekawych projektów

CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na

- Zgłoszenia nie spełniające powyższych kryteriów nie będą brane pod uwagę.
- Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Grafik / Webmaster (projektant stron internetowych)

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
- przygotowywanie projektów graficznych serwisów i usług internetowych
- projektowanie kreacji reklamowych
- tworzenie serwisów i aplikacji internetowych
- modyfikacja i optymalizacja kodu istniejących serwisów

Wymagania:
- kreatywność
- doświadczenie w projektowaniu i budowaniu serwisów i aplikacji internetowych
- doskonała znajomość HTML, XHTML, CSS, standardów W3C
- znajomość technologii związanych z Internetem
- komunikatywność
- poczucie estetyki

Miejsce pracy:
- praca na pełny etat w siedzibie firmy w Zielonej Górze
- praca zdalna nie jest brana pod uwagę

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

CV (ze zdjęciem), list motywacyjny oraz koniecznie dotychczasowe portfolio prosimy przesyłać na