home / web design
  Projektowanie serwisów internetowych
jak działamy
case study
nasze realizacje
aktualizacja serwisów
wersje obcojęzyczne
redagowanie tekstów
   
  Właściwie zaprojektowany serwis WWW, bez względu na swoje przeznaczenie, powinien być atrakcyjny wizualnie oraz charakteryzować się intuicyjną obsługą i nawigacją. Musi zachęcać internautów do jak najczęstszego odwiedzania.

Projektujemy serwisy spełniające te wymagania. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w dziedzinie web design, dzięki czemu tworzymy nowoczesne oraz wysmakowane graficznie projekty. Roczna gwarancja i stała opieka nad serwisem to dodatkowe zalety naszych usług.

Serwisy internetowe tworzymy w oparciu o własną technologię zarządzania treścią (CMS). Autorskie rozwiązania w postaci aplikacji internetowych dają naszym klientom możliwość samodzielnej konstrukcji witryny odpowiadającej specyficznym potrzebom i budżetowi firmy.

Aby stworzyć dobrą witrynę internetową, konieczna jest dokładna analiza potrzeb klienta i kompleksowe podejście do projektu. Potrafimy słuchać - dzięki temu realizacja projektu w pełni odpowiada wymaganiom klienta i spełnia jego oczekiwania. W pracach nad serwisem wykorzystujemy specjalistyczne umiejętności programistów i grafików, badanie funkcjonalności oraz uwagi specjalistów do spraw sprzedaży. Dopiero takie podejście pozwala osiągnąć sukces.
 

Nasze realizacjezobacz portfolio