home / web design / nasze realizacje
  Nasze realizacje
jak działamy
case study
nasze realizacje
aktualizacja serwisów
wersje obcojęzyczne
redagowanie tekstów
   
  W tym miejscu przedstawiamy wybrane serwisy zaprojektowane przez CTI. Dzięki różnorodności naszych Klientów możemy projektować wyjątkowe serwisy z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb oraz funkcji, jakie ma pełnić strona internetowa. Wdrażamy przy tym nowatorskie i zaawansowane rozwiązania techniczne.OVOPOL sp. z o.o.

www.ovopol.pl

Ovopol to wiodący producent proszków jajowych w Europie, którego moce przerobowe sięgają 3 000 000 wybijanych jaj dziennie. Wraz z uruchomieniem kolejnego zakładu produkcyjnego wyraźnie zwiększyły się także możliwości produkcyjne firmy. Aby lepiej oddać aktualny rozmach prowadzonych działań, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy całkiem nowy serwis wizerunkowy, który znacznie lepiej wpisuje się w nowoczesnosne podejście firmy do realizowanych zagadnień.
OVOPOL sp. z o.o.
OVOPOL sp. z o.o.OVOPOL sp. z o.o.OVOPOL sp. z o.o.
CITY INVEST Nieruchomości

www.cityinvest.pl

Integracja z wykorzystywanym na co dzień przez firmę oprogramowaniem biurowym Galactica umożliwiła prezentację na stronie pełnej oferty nieruchomości firmy, co zapewnia jej klientom opcję wygodnego wyszukiwania ofert spełniających ich kryteria.
CITY INVEST Nieruchomości
CITY INVEST NieruchomościCITY INVEST NieruchomościCITY INVEST Nieruchomości
JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych

platforma.jago.pl

Platforma JAGO to aplikacja zapewniająca klientom Szkoły Nauczania Języków obcych JAGO dostęp do oferowanych przez nią usług online.
JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych
JAGO Ośrodek Nauczania Języków ObcychJAGO Ośrodek Nauczania Języków ObcychJAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych
JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych

elearning.platforma.jago.pl

Platforma E-learning JAGO to nowoczesna aplikacja internetowa służąca do nauki języków obcych online. Prostota obsługi oraz bogata baza zadań i kursów językowych, to niewątpliwe zalety tej aplikacji. Kluczowe jest tu także zastosowanie różnych typów interaktywnych i multimedialnych wariantów zadań, co nie tylko urozmaica doświadczenie użytkownika, ale również poszerza wachlarz możliwości z punktu widzenia dydaktycznego.
JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych
JAGO Ośrodek Nauczania Języków ObcychJAGO Ośrodek Nauczania Języków ObcychJAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych
Agencja Mienia Wojskowego

siwz.amw.com.pl / praca.amw.com.pl

Na rzecz Agencji Mienia Wojskowego, mieliśmy przyjemność zrealizować moduł umożliwiający organizacji publikowanie zamówień publicznych oraz ogłoszeń pracy, znacznie ułatwiających prowadzenie procesu rekrutacji pracowników.
Agencja Mienia Wojskowego
Agencja Mienia WojskowegoAgencja Mienia Wojskowego
UNIVERS Konsulting-Edukacja

www.univers.com.pl

Firma Univers specjalizuje się w zakresie organizacji szkoleń i konferencji, bardzo istotnym aspektem nowej strony było zatem zapewnienie klientom firmy możliwości łatwego i szybkiego odnalezienia interesujących ich szkoleń. Oprócz złożenia samego zamówienia, użytkownicy posiadają również możliwość wyboru interesujących ich opcji dodatkowych oraz wzięcia udziału w programie lojalnościowym, zapewniającym dostęp do dużych zniżek dla stałych klientów. System został także zintegrowany z usługą GetResponse, dzięki czemu dysponuje możliwością masowej wysyłki targetowanych wiadomości e-mail do setek klientów - wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszki.
UNIVERS Konsulting-Edukacja
UNIVERS Konsulting-EdukacjaUNIVERS Konsulting-EdukacjaUNIVERS Konsulting-Edukacja
G&K Estates

gik24.com

Firma Nieruchomości Przemyśl po długim czasie zdecydowała się na rebranding, mający na celu podkreślenie zmian, które zaszły w szeregach firmy na przestrzeni lat oraz zaakcentowanie nowoczesnego podejścia zarówno do pracy wewnątrz firmy, jak i do obsługi klienta. W ramach realizacji opracowane zostało m.in. nowe logo firmy oraz zaprojektowany i wdrożony został całkiem nowy serwis internetowy. System zapewnia nie tylko integrację z wykorzystywanym w codziennej pracy oprogramowaniem biurowym, czy możliwość dynamicznego uruchamiania stron dedykowanych nowym oddziałom firmy, ale również udostępnia swoim klientom wiele bardzo ciekawych rozwiązań, takich jak np. możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o dostępności nowych ofert - zarówno drogą mailową jak i poprzez SMS. Całość wykonana została oczywiście w technologii responsywnej (RWD).
G&K Estates
G&K EstatesG&K EstatesG&K Estates
Zachód Nieruchomości

www.zachodnieruchomosci.pl

Zachód Nieruchomości - lider zielonogórskeigo rynku nieruchomości nie zwalnia, stawiając na dynamiczny wzrost i zwiększenie zasięgu marki. Wraz z budową sieci franczyzowej, serwis firmy został rozbudowany o możliwość tworzenia wersji serwisu dedykowanych poszczególnym oddziałom funkcjonującym na terenie całej Polski.
Zachód Nieruchomości
Zachód NieruchomościZachód Nieruchomości
Studio Aneta

www.studioaneta.pl

Strona firmowa salonu fryzjerskiego charakteryzującego się bardzo dużą powierzchnią 190 m2 i bogatą ofertą nie tylko usług fryzjerskich, ale również profesjonalnych kosmetyków renomowanych marek.
Studio Aneta
Studio AnetaStudio AnetaStudio Aneta
Łukasz Markiewicz
Na rzecz Kancelarii Łukasza Markiewicza mieliśmy przyjemność opracować całkiem nową identyfikację wizualną firmy, w ramach której wykonany został nowy logotyp, projekt wizytówki oraz papieru firmowego.
Łukasz Markiewicz
Łukasz MarkiewiczŁukasz MarkiewiczŁukasz Markiewicz
Lawendowe Tarasy

www.lawendowetarasy.zgora.pl

Lawendowe Tarasy to nowa, atrakcyjna inwestycja zlokalizowana w Zielonej Górze, oferująca zakup apartamentów w jednym z ośmiu szeregowych piętrowych domów.
Lawendowe Tarasy
Lawendowe TarasyLawendowe TarasyLawendowe Tarasy
AgriFlora

www.agriflora.pl

Agriflora to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów okolicznościowych z zieleni ciętej i suszu roślinnego. W ofercie znajdą Państwo m.in. kompozycje w donicach, bukiety, wiązanki, wianki i wiele więcej.
AgriFlora
AgriFloraAgriFloraAgriFlora
Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.

panel.exchange.pl

W ramach realizacji zajęliśmy się modyfikacją wyglądu Panelu Użytkownika, co pozwoliło dostosować go do nowej identyfikacji marki Exchange.pl.
Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.
Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.
Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.

exchange.pl

Exchange.pl to nowy kantor online, który na tle konkurencji wyróżnia się faktem, iż oferuje dwie formy oferowanych usług: zarówno klasyczną wymianę walut, jak i możliwość skorzystania z wymiany społecznościowej. W ramach realizacji, oprócz samego serwisu zaprojektowane zostało również nowe logo, a integracja z usługą firmy partnerskiej zapewnia użytkownikom dostęp do najnowszych, aktualnych kursów oraz opcję skorzystania z Kalkulatora Walut.
Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.
Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.Exchange.pl sp. z o.o. sp. k.
Agencja Handlowa "BOLL"

superbolla.boll.pl

W związku z planowaną akcją promocyjną, stworzyliśmy system do obsługi konkursu na modelkę i hasło reklamowe, które docelowo promować będą produkty firmy BOLL. Bardzo istotnym aspektem funkcjonowania systemu była nie tylko implementacja formularzy zgłoszeniowych, ale również możliwość głosowania poprzez wysyłkę wiadomości SMS.
Agencja Handlowa BOLL
Agencja Handlowa BOLLAgencja Handlowa BOLLAgencja Handlowa BOLL
JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych

www.jago.pl

Wraz z aktualizacją oferty, uruchomiona została zupełnie nowa strona internetowa Szkoły Nauki Języków Obcych JAGO.
JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych
JAGO Ośrodek Nauczania Języków ObcychJAGO Ośrodek Nauczania Języków ObcychJAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych
Akademia Kulinarna Farutex

www.akademiakulinarna.pl

Akademia Kulinarna Farutex to projekt szkoleniowo-doradczy skierowany do profesjonalistów z branży gastronomicznej. Cztery studia, ulokowane w Łodzi, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu to miejsca pokazów i szkoleń prowadzonych przez uznanych Szefów Kuchni. Serwis zawiera również Strefę Ograniczonego Dostępu dedykowaną dla rozwiązań oferowanych partnerom firmy.
Akademia Kulinarna Farutex
Akademia Kulinarna FarutexAkademia Kulinarna FarutexAkademia Kulinarna Farutex

» do góry