home / pozostałe usługi / analiza ruchu internetowego
  Analiza ruchu internetowego
pozycjonowanie stron
kreacje reklamowe
identyfikacja wizualna
płatności przez Internet
e-commerce
aplikacje internetowe
CMS
aktualizacja serwisów
wersje obcojęzyczne
redagowanie tekstów
analiza ruchu internetowego
   
 

Wieloaspektowa i dokładna obserwacja ruchu generowanego na stronie internetowej pozwala efektywnie zarządzać treścią serwisu. Analiza ruchu internetowego to zaawansowane narzędzie wykorzystywane coraz powszechniej w marketingu.

Firma CTI zawarłą umowę partnerską z firmą Global eMarketing dotyczącą oferowania naszym Klientom systemu trackingowego Gemius - narzędzia obserwującego i analizującego ruch na witrynach internetowych. Gemius to narzędzie monitorujące 80% polskiego Internetu.

System Gemius Traffic Professional pozwala określić:

  • rzeczywistą oglądalność Twojej witryny,
  • profil osób odwiedzających stronę (przez wskazanie pory odwiedzin, liczby odwiedzonych stron, lokalizacji geograficzna odwiedzających),
  • słowa kluczowe i frazy, jakich goście poszukują na Twojej stronie,
  • działy serwisu cieszące się zainteresowaniem,
  • wyszukiwarki, z jakich użytkownicy Internetu przechodzą do Twojego serwisu.

Wersja Professional systemu Gemius Traffic zawiera zaawansowane opcje, które w pełni, bez limitów i ograniczeń wersji Standard, umożliwiają śledzenie ruchu na stronie internetowej.

Zebrane informacje umożliwiają dostosowanie serwisu do potrzeb i oczekiwań osób, które z niego korzystają. Pozwalają przez to jeszcze lepiej wykorzystać możliwości strony internetowej.

System nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu i oprogramowania, jest dostępny 24 godziny na dobę - dzięki temu o każdej porze dnia możesz sprawdzić kto, kiedy i dlaczego odwiedził Twój serwis.

Dzięki systemowi Gemius poznasz własnych Klientów.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź serwis Gemius lub skontaktuj się z nami.